chaldaic فوتبال قرارداد استقلال لیگ برتر فوتبال

chaldaic: فوتبال قرارداد استقلال لیگ برتر فوتبال استقلال تهران استقلال منصوريان تمديد قرارداد

گت بلاگز اخبار حوادث دام خواستگار قلابی جهت دختران دم بخت

خواستگار قلابی که با ثبت مشخصات خود در سایت همسر‌یابی از دختران دم بخت کلاهبرداری می‌کرد دستگیر شد

دام خواستگار قلابی جهت دختران دم بخت

عبارات مهم : زندگی

خواستگار قلابی که با ثبت مشخصات خود در سایت همسر یابی از دختران دم بخت کلاهبرداری می کرد دستگیر شد

روزنامه کشور عزیزمان ایران نوشت: سرهنگ جواد صفایی، مدیر پلیس آگاهی استان البرز گفت: چندی قبل زن جوانی با مراجعه به اداره پلیس مدعی شد مردی که از سایت همسر یابی با او آشنا شده است بود، از او کلاهبرداری کرده است.

با شکایت این زن جوان تیم خاص ای از کارآگاهان تحقیقات خود را شروع کردند و در بررسی هایشان دریافتند که متهم از طریق سایت همسر یابی، علاوه بر شاکی، دختران جوان را نیز فریب داده و از آنها کلاهبرداری کرده هست. با شروع تحقیقات این پرونده مأموران آگاهی چون هیچ آدرسی از محل زندگی متهم نداشتند با رد زنی توانستند پاتوق این مرد جوان را در یکی از چایخانه های پایتخت کشور عزیزمان ایران شناسایی کنند. به این ترتیب مأموران با گرفتن نیابت قضایی اقدام به دستگیری وی کردند ولی متهم سوار بر خودروی 405 متواری شد. ولی مأموران بعد از تعقیب و گریز چند ساعته او را در تهرانسر غافلگیر و دستگیر کردند.

دام خواستگار قلابی جهت دختران دم بخت

فریبرز 29 ساله در بازجویی های مقدماتی منکر اتهامش شد ولی بعد از روبه رو شدن با شواهد و مدارک به فریب چند دختر جوان به بهانه ازدواج و کلاهبرداری از آنها اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی با هشدار به دختران و جوانانی که از این سایت های همسر یابی استفاده می کنند افزود: ازدواج امر مقدسی است ولی باید با نظارت خانواده ها و با آگاهی و تحقیقات مورد نیاز صورت گیرد. اینترنت راهی مطمئن جهت همسریابی وآغاز زندگی یکسان نیست.

خواستگار قلابی که با ثبت مشخصات خود در سایت همسر‌یابی از دختران دم بخت کلاهبرداری می‌کرد دستگیر شد

واژه های کلیدی: زندگی | دختران | تحقیقات | دستگیری | خواستگار | پلیس آگاهی | کلاهبرداری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog