chaldaic فوتبال قرارداد استقلال لیگ برتر فوتبال

chaldaic: فوتبال قرارداد استقلال لیگ برتر فوتبال استقلال تهران استقلال منصوريان تمديد قرارداد

گت بلاگز اخبار حوادث ضربه چاقو کدام‌ متهم موجب فوت مقتول شد ، قتل خواستگار در نزاع خونین

پسر جوان هنگامی که فهمید دوست صمیمی اش به خواستگاری خواهرش رفته کینه او را به دل گرفت و درگیری خونینی را رقم زد. متهم که جوانی ٢٧ساله به نام شکیب است در منطقه

قتل خواستگار در نزاع خونین/ ضربه چاقو کدام متهم موجب فوت مقتول شد

عبارات مهم : پرونده

پسر جوان هنگامی که فهمید دوست صمیمی اش به خواستگاری خواهرش رفته کینه او را به دل گرفت و درگیری خونینی را رقم زد. متهم که جوانی ٢٧ساله به نام شکیب است در منطقه ورامین این درگیری را ایجاد کرد و مدعی شد هنگامی که فهمید دوستش رضا خواستگار خواهرش است تصمیم به انتقام گیری گرفت. در جلسه پیگیری به این پرونده که چندی پیش برگزار شد، ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست را خواند. وی گفت: «مازیار و شکیب ٢٧ساله متهم اند بیست وچهارم شهریور ٩٤ به دنبال درگیری در گل تپه ورامین رضا ٢٠ساله را کشته اند. اکنون با توجه به مدرک های موجود در پرونده جهت متهمان اشد مجازات می خواهم.

ضمن اینکه اعلام می کنم از نظر دادسرا با توجه به مدارک موجود در پرونده مازیار ضربات کشنده را زده و شکیب نیز ضرباتی را بر بدن مقتول وارد کرده است». سپس پدر قربانی در جایگاه خاص ایستاد و گفت: پسرم مدتی بود با شکیب قهر کرده بود ولی او و دوستش مازیار آن قدر با گوشی گوشی تلفن همراه پسرم تماس گرفتند تا او را از منزل بیرون کشیدند و کشتند. پزشکی قانونی اعلام کرده است چاقویی که به قلب پسرم وارد شده است علت تامه فوت بوده است ولی من نمی دانم ضربه چاقو کدام یک از دو متهم موجب فوت پسرم شده است است.

ضربه چاقو کدام‌ متهم موجب فوت مقتول شد ، قتل خواستگار در نزاع خونین

به همین علت از هر دوی آنها شکایت دارم و جهت قاتل پسرم حکم قصاص می خواهم». سپس مازیار پشت تریبون دفاع ایستاد و گفت: «شکیب و رضا از سال ها پیش با هم دوست بودند ولی از هنگامی که رضا به خواستگاری خواهر شکیب رفت رابطه آنها با هم بد شد. شکیب دیگر جواب تماس های رضا را نمی داد و می گفت او به خواهرش نظر داشته هست. چند روز قبل از قتل نیز آنها با هم درگیر شده است بودند تا اینکه ظهر بیست وچهارم شهریور ٩٤ من و شکیب سر کوچه ایستاده بودیم که رضا و دوستش سررسیدند و دعوا دوباره شروع شد.

رضا فحاشی کرد و با چاقو به دست شکیب زد. وی ادامه داد: در آن لحظه تعداد زیادی در محل جمع شده است بودند و دعوا را تماشا می کردند. من تلاش داشتم به دعوا خاتمه دهم ولی بی فایده بود. شکیب ضربه های بعدی را با شمشیر به رضا زد که او جان سپرد. من در دعوا هیچ ضربه ای به مقتول نزدم و در اداره آگاهی به دروغ اعتراف کردم که ضربه کاری به قلب رضا را من به او زده بودم. شکیب به من قول داده بود اگر قتل را گردن بگیرم رضایت اولیای دم را برایم جلب می کند. من هم به خاطر رفاقتم به قتل اعتراف کردم ولی حالا می گویم بی گناهم. سپس شکیب در جایگاه خاص ایستاد و گفت: قبول دارم چند ضربه با شمشیر و چاقو به رضا زدم، ولی ضربه کاری را مازیار به قلب رضا وارد کرد. در آخر هیئت قضات وارد شور شدند و با توجه به اینکه مازیار ضربه کشنده را وارد کرده بود، او را به قصاص محکوم و شکیب را تبرئه کردند ولی این رأی مورد اعتراض قرار داده شد و پرونده به دیوان عالی کشور رفت، دیوان عالی کشور نیز با تأیید حکم قصاص مازیار اعلام کرد با توجه به اینکه شکیب نیز ضرباتی را وارد کرده و این ضربات قبل از فوت به مقتول برخورد کرده هست، بنابراین شکیب نیز باید مورد محاکمه قرار گیرد.

پسر جوان هنگامی که فهمید دوست صمیمی اش به خواستگاری خواهرش رفته کینه او را به دل گرفت و درگیری خونینی را رقم زد. متهم که جوانی ٢٧ساله به نام شکیب است در منطقه

به این ترتیب روز گذشته به پرونده شکیب در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران پیگیری شد. با توجه به اینکه شکیب با وثیقه آزاد بود در دادگاه حاضر نشد و وکیل مدافعش به جای او در جلسه دادگاه حضور پیدا کرد. او گفت: موکل من ضربه کشنده را نزده است و از قتل هم تبرئه شده است بنابراین درخواست برائت او را دارم. ضرباتی که موکل من وارد کرده نقشی در فوت مقتول نداشته هست. با آخر جلسه پیگیری هیئت قضات جهت صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.

اخبار حوادث – شرق

واژه های کلیدی: پرونده | دادگاه | خواستگار | خواستگاری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog