chaldaic فوتبال قرارداد استقلال لیگ برتر فوتبال

chaldaic: فوتبال قرارداد استقلال لیگ برتر فوتبال استقلال تهران استقلال منصوريان تمديد قرارداد

گت بلاگز سیاسی دولت و مجلس به مطالبات مردم پاسخ دهند ، انتخابات 96 حماسه بزرگ همکاری مردم بود

نماینده مردم اردکان گفت: مردم در انتخابات 96 کار خود را به نحو احسن انجام دادند ولی تازه کار دولت، مجلس و نظام شروع شده است است تا به مطالبات مردم پاسخ دهند

دولت و مجلس به مطالبات مردم پاسخ دهند ، انتخابات 96 حماسه بزرگ همکاری مردم بود

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان؛ محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان در نطق میان دستور صحن علنی امروز مجلس اظهار داشت: ما در آ ستانه ماه خرداد هستیم که خلاصه تاریخ انقلاب اسلامی در آن رقم خورده است.
وی ادامه داد: ما در آستانه 15 خرداد هستیم که نقطه عطفی در مقابله با استبداد است که به تعبیر امام راحل(ره) این روز نقطه امید به رهایی هست، ما نباید از روزهای پر درس تاریخ بگذریم.

عبارات مهم : ایران

تابش با بیان اینکه 14 خرداد امسال بیستمین سالگرد رحلت جانگذار معمار کبیر انقلاب هست، ادامه داد: ما باید اندیشه ها و آ رمان های امام راحل را بازخوانی کنیم.
نماینده مردم اردکان در خصوص 29 اردیبهشت و انتخابات ریاست جمهوری گفت: در این روز حماسه بزرگ مشارکت، آگاهی و گزینش مردم بود. به عنوان نماینده مردم کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی قدردان ملت به خاطر این حماسه بزرگ هستیم.
وی با بیان اینکه باید قدردان اندیشه های مقام معظم رهبری باشیم که با اعتماد به ملت زمینه همکاری حداکثری فراهم نموده اند، بیان داشت: این اعتماد معظم له باعث ارتقای جایگاه کشور عزیزمان ایران در عرصه جهانی شد.
تابش ادامه داد: مردم در انتخابات 96 کار خود را به نحو احسن انجام دادند ولی تازه کار دولت، مجلس و نظام شروع شده است است تا به مطالبات مردم پاسخ دهند.
نماینده مردم اردکان با بیان اینکه مردم با گزینش خود نشان دادند که چه می خواهند و چه نمی خواهند، افزود: مردم با رأی خود گفتند که از چه می ترسند و به چه کسی اعتماد دارند. اکنون وظیفه ماست که به خواسته ها و امیدهای مردم توجه کنیم. مردم در عمل نشان دادند که به نظام مقدس جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران علاقمند هستند و به قانون اساسی پایبند هستند و با وجود همه کاستی ها راه خود را ادامه می دهند.
وی تصریح کرد: مردم به پیشبرد اصلاحات و منش اعتدال دل بستند و راه غلبه بر پرسشها پیش رو را گفتگو و مردم سالاری می دانند برطرف محدودیت ها نتیجه غالب در این انتخابات بود بعد باید با تمکین بر این قاعده به دنبال گفتگو و اجماع ملی آرا در خصوص برطرف پرسشها باشیم.
تابش در بخش نهایی سخنانش خاطرنشان کرد: البته لازمه اجماع ملی گذر از سوء ظن ها و سوء تفاهم ها به حسن ظن هاست، وقت به ما اجازه نمی دهد وقت ها را از دست بدهیم و سرمایه های ملی در تحرک زیاد از دست برود بعد باید همه دست به دست هم بدهیم تا توفیقات زیاد جهت کشور به دست بیاوریم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | حماسه | اسلامی | اعتماد | انتخابات | انتخابات 96 | انقلاب اسلامی | مجلس شورای اسلامی | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog