chaldaic فوتبال قرارداد استقلال لیگ برتر فوتبال

chaldaic: فوتبال قرارداد استقلال لیگ برتر فوتبال استقلال تهران استقلال منصوريان تمديد قرارداد

گت بلاگز سیاسی در مناظره بعدی به مدل برجام می پردازم

نامزد دوازدهمین دوراه انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه مدل برجام مدل کارسازی است اظهار داشت: دراین مدل یک تیم کارشناسی نیرومند با حمایت مردم و رهبری به د

در مناظره بعدی به مدل برجام می پردازم

به گزارش خبرنگار انتخاباتگروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان،اسحاق جهانگیری عصر امروز بعد از ضبط برنامه رادیویی خود هنگام خروج در جمع خبرنگاران گفت: کشور عزیزمان ایران در برابر 6 کشور بزرگ دنیا موفق شد بایک مدل خوبی که طراحی کره بود حضور پیدا کند.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه این مدل برجام نام دارد اظهار داشت: من در مناظره به ابعاد مدل برجام خواهم پرداخت که مدل چیست؟ و آن مدل ، مدل کارسازی است که شما با یک تیم کارشناسی نیرومند و حمایت مردم و رهبری حضور پیدا می کنید و در نهایت بر 6 قدرت بزرگ غلبه می کنید و به آنچه که نشانه گذاری کرده ایم می رسیم.

عبارات مهم : یارانه

وی با بیان اینکه مدل برجام یک توفیق بزرگ جهت کشور است بیان داشت در بین این شش کشور ممکن است یک کشور مثل امریکا بخواهد جاهایی از برجام را نقض کند.
جهانگیری افزود: اولا در خود برجام ما این اتفاقات را آینده نگری کرده ایم و راهکار آن را قرار داده ایم دوم اینکه کشور عزیزمان ایران کشور بزرگی است و قادر به تصویر العمل جدی است.
نامزد دوازدهمین دوراه انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه صرفا یک کارشناس نمی تواند بگوید برجام نقض شده است اظهار داشت: اگر آن تیمی که شورای عالی امنیت ملی مشخص کرده اعلام کند که برجام نقض شده است است حتما دولت کشور عزیزمان ایران تصویر العمل مناسب نشان خواهد داد، طوری که نقض کننده آن پشیمان خواهد شد.
وی در خصوص نحوه ارتباط با مردم گفت: ارتباط با مردم جهت پیشرفت امور دولت و انتقال مسئله از دولت به مردم تعیین کننده است.
جهانگیری با تاکید بر اینکه امروز رسانه هایی شکل گرفته که می توانند خیلی پرسشها را به مردم انتقال یافته کنند اظهار داشت: اینترنت خیلی از دیوارها را برداشته است و به نظر نمی آید دیگری چیزی از مردم مخفی بماند.
نامزد دوازدهمین دوراه انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: در همین پرسشها اخیر آنچه که از پرسشها درون دستگاهها آشکار شد به وسیله همین اینترنت به وقوع پیوست.
وی با اشاره به فرصتهای گفتگوی دوطرفه ای که اینترنت به وجود آورده است بیان کرد: ارتباط مستقیم با مردم جز کارهایی است که دولت باید انجام دهد.
نامزد دوازدهمین دوراه انتخابات ریاست جمهوری افزود: هم سفرهای استانی وهم سفرهایی که به شهرستانها جهت تبیین دستور العملهای مدیران اعم از مدیران ملی و استانی انجام می شود می توان از این طریق با آنها به گفتگوی مستقیم با مردم نشست تا مردم با استانداران و وزیران ارتباط داشته و مشکلاتشان را بگویند.
وی یکی از وظایف مسئولان شهرستانها و استانها را انتقال پرسشها استانها به مسئولین مرکزی بر شمرد و تاکید کرد: در این شرایط دستورالعملهای دقیقی را جهت ارتباط با مردم تنظیم خواهیم کرد.
جهانگیری محرومین وکسانی که با شرایط سختتری را در جامعه زندگی می کنند جز مهمترین وظایف دولت است که منابعی که در اختیارشان است را در مرحله اول به این بخش تخصیص داده شده است دهند و این یک سیاست قطعی و جز آرمانهای نظام است.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به جوانی خود اظهار داشت: من نیز از همین جا شروع کردم وفکر کردم رسالتم این است که به محرومین نقاط کشور برسم و از آنجا فعالیتم را شروع کنم لذا درد زندگی مردم محروم را هم به طور کامل می دانم .
وی مهمترین اقدام خود بعد از رسیدن به ریاست جمهوری را توانمند سازی مردم بر شمرد و با اشاره به ضرب المثل ماهی گیری یاد بدهیم نه ماهی دادن بیان داشت: مردم نباید احساس کنند که دولت از یک موضع اوج در حال کمک به انان است بلکه باید احساس کنند خودشان دولت را گزینش کرده و آنها هستند که منابعشان را در اختیار دولت قرار گذاشته اند وآنها از دولت پرسش می کنند آیا فلان کار را نکرده اید و اگر اینطورر باشد دولت فعال تر می شود و من این روش را در سیاستهایم در پیش خواهم گرفت.
جهانگیری با بیان اینکه بخش دیگری از مردم توانمندی کافی را ندارند وباید از طرف نهادهایی که مسئولیت دارند از آنها حمایت شود اظهار داشت: دریافتی مردمی که تحت پوشش هستند باید طوری باشد که حداقل های مورد نیاز زندگی آنان از نظر انرژی که یک زندکی و انسان سالم نیاز دارد را تامین کند.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر رویکرد او نسبت به عوض کردن در رقم یارانه ها گفت : یارانه هایی که الان پرداخت می شود استمرار خواهد داشت چون هنگامی که از مردم پرسش کردیم، مردم گفتند یارانه ها باید پرداخت شود.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه دولت جهت پرداخت یارانه ها در سال 95 علاوه بر قیمت حاملها ای انرژی 11 هزار میلیارد تومان از منابع بودجه را تخصیص داد تا بتواند یارانه ها را پرداخت کند اظهار داشت: اینکه می گویند یارانه را زیاد کردن می دهیم باید صادقانه بگویند که پول آن را از کجا می آوردند چون در د فعه قبل هم که گفتند زیاد کردن می دهیم معلوم شد پول آن از گران کردن حاملهای انرژی مثل بنزین و برق تامین کردند.

وی گفت: اگر به مردم بگوییم هیچ چیز گران نمی شود این صادقانه حرف زدن نیست و کسی که می گوید پول بیشتری پرداخت میکنم محل تامین آن را هم معلوم کند و ممکن این کسی بگوید من به کسی حقوق نمی دهم تا یارانه پرداخت کنم.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: بنابراین هرکس برنامه اقتصادی دارد باید به مردم عدد و رقم بدهد و عدد ورقم منابع هم هزینه دارد و اینکه کسی بگوید در آمدها را سه برابر می کنم این به شوخی شباهت دارد چون باید بگوید مالیات را چقدر اوج خواهد برد و منابع آن را مشخص کند
وی در خصوص نحوه برخورد خود با منتقدان گقت: من هر لحظه انتقاد را یک نعمت الهی برا ی مسئولین می بینم لیکن یک عده بدون اینکه پولی بدهیم زحمت می کشند و سیاستهای دولت را می خوانند و بعد نقد میکنند که در اصل به دولت کمک می کنند به راه اشتباه نرود و اگر راه اشتباه رفته آن را اصلاح کند.
جهانگیری با بیان اینکه هیچ برنامه ای وحی نیست خاطر نشان کرد : ما انسانها برنامه ها را می نویسیم وحتما برنامه ها میتواند دارای اشکالاتی باشد بنابراین من از منتقدینی که سیاستهای دولت را نقد میکنند تقدیر می کنم
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه گاهی اوقات یک نقد با تخریب همراه می شود اظهار داشت: یک عده از ابتدا تصمیم می گیرند که دولت را تخریب کنند و نقد بهانه ارزش است و آن از سوی ما قابل قبول نیست و چاره ای جز تحمل آن نداریم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: یارانه | انتخابات | ریاست جمهوری | پرداخت یارانه | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری | جهانگیری | کاندیدای ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog