chaldaic فوتبال قرارداد استقلال لیگ برتر فوتبال

chaldaic: فوتبال قرارداد استقلال لیگ برتر فوتبال استقلال تهران استقلال منصوريان تمديد قرارداد

گت بلاگز ورزشی نباید بی‌انصاف باشیم / با میرسپاسی هرگز به مشكل نخوردیم ، برهانی

بازیكن تیم ملی والیبال بانوان کشور عزیزمان ایران گفت: در وقت حضور میرسپاسی در سمت نایب رییسی بانوان هرگز با او به مشكل نخوردیم و باید راجع به عملكرد وی منصف

نباید بی‌انصاف باشیم / با میرسپاسی هرگز به مشكل نخوردیم ، برهانی

مائده برهانی در گفتگو با خبرنگار توپ و تور گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، راجع به استعفای نایب رییس بانوان فدراسیون گفت: شنیدن خبر استعفای میرسپاسی واقعا ناراحت كننده بود. او در دوران حضورش قدم های مثبتی جهت والیبال برداشت و در مقایسه با نایب رییس های قبلی توجه بیشتری به والیبال بانوان كرد.
وی ادامه داد: بعضی صحبت ها را راجع به دلایل استعفای او شنیدم. با این حال هیچ كس نمی داند چه پیش خواهد آمد و والیبال بانوان بعد از این چه مسیری را طی می كند.

عبارات مهم : مقایسه
برهانی در ادامه گفت: ما به عنوان بازیكن نمی توانیم و نباید در پرسشها مدیریتی دخالت كنیم. كار حرفه ای ما ایجاب می كند كه سرمان گرم تمرین و مسابقه های باشد. با این حال همه ورزشكاران به دنبال آرامش هستند و این آرامش با یك ثبات مدیریتی قطعا بهتر حاصل می شود.

لژیونر والیبال بانوان ایران، گفت: میرسپاسی هر لحظه هوای دختران والیبال را داشت و هر بار به مشكلی برمی خوردیم خیلی دوستانه در كنار ما بود و مشكلات را تا حدی كه می توانست حل و فصل می كرد.
وی اضافه كرد: البته تصور من این است كه در كل پست نایب رییس بانوان در فدراسیون های ورزشی پستی تزیینی به شمار می رود و نایب رییس های بانوان حتی اگر بخواهند اختیارات كافی ندارند و این عنوان شرایط را برایشان سخت می كند. به نظر من در مقایسه با نایب رییس های قبلی والیبال بانوان، در وقت حضور میرسپاسی اوضاع خیلی خیلی بهتر بود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: مقایسه | والیبال | والیبال | والیبال بانوان | زهره میرسپاسی | نايب رييس بانوان | مائده برهاني |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog